wtorek, 18 grudnia 2012

Zapowiedź - Korzenie niebios - Tullio Avoledo

Witajcie,
kilka dni temu wydawnictwo Insignis, które wydaje w Polsce książki z uniwersum Metro 2033 (pozycje te dość często goszczą w moich recenzjach - ostatnio A.Diakow "W mrok"  http://ksiegol.blogspot.com/2012/12/w-mrok-andriej-diakow.html ) zapowiedziało na polskiej stronie projektu metro2033.pl pojawienie się wczesną wiosną 2013 roku na polskim rynku wydawniczym nowej powieści osadzonej w tym uniwersum. Będzie to książka "Korzenie niebios" autorstwa Tullio Avoledo, która po raz pierwszy przeniesie polskiego czytelnika poza postapokaliptyczną Rosję (wcześniejsze pozycje opisywały Moskwę i Petersburg).
Ujawniono wygląd okładki tej pozycji, która jednocześnie wskazuje w jakie tym razem miejsce przyjdzie udać się czytelnikom:

Ale to nie wszystko wydawca udostępnił także fragment książki w postaci audiobooka czytanego przez Krzysztofa Gosztyłę.
Fragment robi naprawdę interesujące wrażenie i z pewnością warto się z nim zapoznać:Po wysłuchaniu tego fragmentu z niecierpliwością czekam premiery tej pozycji. Możecie być pewni, że Księgol niezwykle uważnym okiem przyjrzy się tej pozycji i jak tylko ją zdobędzie będziecie mogli przeczytać jej recenzję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz