piątek, 7 grudnia 2012

Księgolowy Konkurs #1

Witajcie,
dziś mam dla was pierwszy w historii mojego bloga konkurs z nagrodami.
Aby wziąć w nim udział należy "polubić" profil Księgola na Facebooku ( https://www.facebook.com/pages/Ksi%C4%99gol/422014541194073 ) oraz wysłać na adres: ksiegol@outlook.com e-mail zawierający odpowiedź na zadane poniżej pytanie pytanie, swoje imię i nazwisko oraz adres, na który ma zostać wysłana nagroda o ile znajdziecie się wśród szczęśliwych finalistów. W temacie wpiszcie "Konkurs Napastnik".

Co jest nagrodą spytacie?
Już śpieszę z odpowiedzią, są to ufundowane przez wydawnictwo DEMART S.A. trzy książki Igora Janke zatytułowane "Napastnik. Opowieść o Viktorze Orbanie". Więcej informacji o tej pozycji możecie znaleźć pod adresem: http://www.demart.com.pl/product/450,napastnik--opowiesc-o-viktorze-orb%C3%A1nie.html

Tak nagrody są trzy. Osoby, które "zalajkują" mój profil i przyślą e-maile z prawidłową odpowiedzią na pytanie i danymi wezmą udział w losowaniu w czasie, którego moja córka przy pomocy mojej żony a swojej mamy wylosują trzech szczęśliwców, z których każdy otrzyma po jednym egzemplarzu wspomnianej książki "Napastnik.Opowieść o Viktorze Orbanie."

Zapytacie w końcu jakie jest pytanie?
Pytanie jest proste: W którym roku odbył się symboliczny pogrzeb Imre Nagaya, na którym młody Viktor Orban wezwał wojska radzieckie do wycofania się z Węgier?
Podpowiedzi szukajcie pod adresem: http://www.demart.com.pl/product/450,napastnik--opowiesc-o-viktorze-orb%C3%A1nie.html

Na odpowiedzi czekam do 23 grudnia do 24:00 (odpowiedzi przysłane po tym terminie nie wezmą udziału w losowaniu). Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się w tygodniu między świętami a nowym rokiem zatem odwiedzajcie mojego bloga i sprawdzajcie e-maile.

Na koniec Udział w konkursie wiąże się z akceptacją regulaminu, dlatego zapraszam do zapoznania się z nim:


1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie profilu Księgola na Facebooku i przesłanie e-mailem odpowiedzi na pytanie konkursowe w terminie określonym przez blogera. E-mail z odpowiedzią powinien także zawierać dane: imię i nazwisko osoby biorącej udział w konkursie oraz adres(wraz z kodem pocztowym).
2. Spośród osób, które spełnią warunki wymienione w punkcie 1 zostaną wylosowane 3 osoby, które otrzymają nagrodę konkursową.
3. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową oraz na blogu zostanie opublikowana lista zwycięzców (imię i pierwsza litera nazwiska finalistów).
4. Przesyłki z nagrodami z konkursu internetowego zostaną wysyłane Pocztą Polską wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, będą mieć charakter przesyłek poleconych ekonomicznych. W przypadku zwrotu nagrody do blogera przez pocztę, nagroda nie zostanie ponownie wysyłana. Bloger nie odpowiada za zaginięcie przesyłki z winy Poczty Polskiej.
5. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacji konkursu ksiegol.blogspot.com(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883) dane te nie będą udostępniane osobom i podmiotom trzecim.
6. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.
7. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.


Nie pozostaje zatem mi nic innego jak zaprosić Was do udziału w konkursie i życzyć wszystkim powodzenia i szczęścia w losowaniu.

Dziękuję Wydawnictwu DEMART S.A. za przekazanie książek będących nagrodami w niniejszym konkursie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz