poniedziałek, 24 grudnia 2012

Księgolowe świąteczności

Witajcie,

dziś chciałbym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech radość mieszka w waszych domach, stoły uginają się pod ciężarem przepysznych dań a pod choinką leży masa prezentów ze szczególnym uwzględnieniem prezentów literackich wszelkiej maści :)A co poza życzeniami? Są i inne ogłoszenia oraz świąteczności.

Konkurs, w którym można było wygrać trzy książki o Viktorze Orbanie zakończył się wczoraj o północy. W okresie poświątecznym pojawi się lista szczęśliwców (dostaną także powiadomienia mailowe) więc jeśli braliście udział to zaglądajcie na bloga i sprawdzajcie maile.

Jeśli nie braliście udziału w tym interesującym konkursie nic straconego. Już niebawem na łamach bloga pojawi się kolejny konkurs, do udziału, w którym już teraz serdecznie Was zachęcam. Wpadajcie na bloga a wieści o kolejnym konkursie Was nie ominą. Informacje o nowościach, konkursach itp. znajdziecie też na moim profilu Facebookowym.

W przerwie między świątecznymi pokusami kulinarnymi (i nie tylko) zapraszam do odwiedzania bloga także w Święta. Jutro lub pojutrze (a może w oba te dni) postaram się zamieścić jakąś ciekawą recenzję, która mam nadzieję umili świąteczny czas.

Na zakończenie jeszcze raz wszystkiego najlepszego od Księgola!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz