wtorek, 15 lipca 2014

Secret Service powraca na polakpotrafi.pl

Witajcie,
dawno nie było nic z gatunku prasowego ale dziś nadrabiamy to skutecznie i prezentuję Wam wspaniałe wieści z pogranicza prasy i akcji crowdfundingowych. Na portalu polakpotrafi.pl pojawił się projekt reaktywacji kultowego, dla wielu starszych stażem fanów gier komputerowych jak i całego rynku prasowego czasopisma "Secret Service". Projekt tym cenniejszy, że realizowany przez "starą gwardię" redaktorów i autorów znaną z łamów "starego" "Secreta" by wymienić tylko "Pegaza", "User Jamę" czy "Borka". Czy projekt się powiedzie zależy od nas i od naszego wsparcia jakiego udzielimy temu "powrotowi".
Oczywiście w zamian za wspracie darczyńca otrzyma określone w wybranym progu kwoty numery czasopisma, koszulki i inne wspaniałości.
Na tej stronie znajdziecie wszystko o reaktywacyjnym projekcie (bardzo solidnie opisany) oraz co najważniejsze będziecie mogli wesprzeć projekt w zamian otrzymując wspomniane "dary".
Powrót (piszę to już w czasie teraźniejszym bo wierzę, że łatwo uda się zebrać 100% planowanej kwoty) kolejnego po "Magii i Mieczu" czasopisma tak zasłużonego dla prasowego rynku to świetna wiadomość. Gorąco zachęcam Was do wsparcia tej zacnej i ciekawej inicjatywy. Poszerzmy razem zakres tytułów o grach komputerowych na naszym rynku prasowym o tytuł zasłużony i wyglądający na zaadresowany do nieco innej (żeby nie powiedzieć "dojrzalszej") grupy miłośników cyfrowej rozrywki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz