niedziela, 6 lipca 2014

Bookrage - Wiedźmy i czarodziejki

Witajcie,
dawno nie pisałem o nowych pakietach e-książek udostępnianych "za co łaska" w ramach projektu BookRage. Śpieszę nadrobić zaległości przy okazji bardzo ciekawego pakietu zatytułowanego "Wiedźmy i czarodziejki". W jego skład wchodzą następujące pozycje:
- "Opowieści z Wilżyńskiej Doliny" - Anny Brzezińskiej
- "Miasto w zieleni i błękicie" - Anny Kańtoch
- "Pani Dobrego Znaku" - Feliksa W. Kresa
- "Porzucone Królestwo" - tegoż samego autora
oraz "Salamandra" Stefana Grabińskiego, "Zwidy wieczorne" i "Czad" tegoż samego autora oraz "Płomień w kamieniu" Anny Brzezińskiej. Do tego jeśli wpłacicie powyżej średniej ceny (aktualnie lekko powyżej 19 zł) dostaniecie jeszcze "Wiedźmę z Wilżańskiej Doliny" Anny Brzezińskiej.
Jak widzicie to świetna okazja by zasilić swój smartfon,czytnik lub tablet wyborną i smakowitą porcją fantastyki. A do tego jak zwykle to Wy decydujecie ile zapłacicie za pakiet i jaka część przypadnie odpowiednio autorom, ekipie BookRage oraz Fundacji nowoczesna Polska (to Ci od Wolnych Lektur). Do końca akcji zostało 6 dni więc nie czekajcie do ostatniej chwili by ten naprawdę ciekawy pakiet "nie przeszedł Wam koło nosa".
Czy zachęcam? Pewnie, że tak jak praktycznie do każdego pakietu w ramach tego projektu.
Więcej informacji o pakiecie, oferowanych w nim tytułach oraz możliwość jego nabycia znajdziecie tu.

2 komentarze:

 1. BookRage to świetna inicjatywa! Sporo fajnych książek było do kupienia, liczymy że się utrzymają :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Póki co "wystawiają" coraz to nowe pakiety o zróżnicowanej tematyce, które bioprąc pod uwagę licznik sprzedanych pakietów cieszą się sporym zainteresowaniem (choć zawsze mogłyby cieszyć się jeszcze większym ;)
   Ale istotnie dobrze by było gdyby "okrzepli" na rynku i działali z jeszcze większymi sukcesami.
   PS: w powyższym zestawie dołożono nowe tytuły Stefana Grabińskiego i Anny Kańtoch. Zaiste rozbudowany i interesujący zrobił się ten pakiet.

   Usuń