piątek, 4 lipca 2014

Alterpop dla bibliotek na wspieram.to

Witajcie,
jak pewnie zauważyliście od czasu do czasu "raczę" Was perełkami (w moim odczuciu) pochodzącymi z polskich portali crowdfundingowych (czyli po naszemu finansowania społecznościowego). Cóż to jest pisałem już kilkakrotnie (a więcej powie Wam wujek Google).
Dziś mam dla Was garść informacji o projekcie Fundacji Alterpop wydającej bardzo atrakcyjny tekstowo, graficznie i cenowo (1,23 zł) cyfrowy magazyn kulturalny "Alterpop".
Na portalu Wspieram.to rozpoczęła się bardzo interesująca zbiórka, której uwieńczeniem ma być zapewnienie dostępu do magazynu około 2300 bibliotekom w całym kraju. Czasopismo jest naprawdę zacne i ciekawe, co możecie sami ocenić dzięki darmowemu obszernemu numerowi specjalnemu wydanemu na drugie urodziny tytułu (możecie go pobrać stąd) a obecność e-prasy w bibliotekach naszego kraju mniej niż znikoma (co warto zmieniać). Dlatego zachęcam Was do wsparcia (choćby niewielkim datkiem) tej akcji. Mam wrażenie, że magazyn ten tworzony jest przez prawdziwych pasjonatów i naprawdę warto wesprzeć go celem rozpropagowania tak wartościowego tytułu jak i w ogóle obecności e-prasy w coraz bardziej cyfryzujących się polskich bibliotekach.
Akcję możecie wesprzeć tu
Więcej o Alterpop znajdziecie na stronie projektu tu oraz profilu FB tu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz