sobota, 1 czerwca 2013

Zapowiedzi imprez - IPN w czerwcu

Witajcie,
dziś krótko o dwóch interesujących wydarzeniach organizowanych (lub współorganizowanych) przez IPN na początku czerwca br. w Warszawie w Centrum Edukacyjnym IPN przy ulicy Marszałkowskiej 21/25.
Najpierw 4 czerwca odbędzie się tam kiermasz wydawnictw IPN. Od godziny 10 do 18 będziecie mogli nabyć nie tylko wydawnictwa IPN-u ( w tym popularną grę "Kolejka" z limitowanym dodatkiem "Ogonek") ale także publikacje wydawnictw Avalon, AA, Kasper i Księgarni Radia Wnet a to wszystko w atrakcyjnych cenach.
Natomiast 7 czerwca w tym samym miejscu odbędzie się III edycja Festiwalu Komiksu Historycznego. W programie przewidziano: wystawy, wręczenia nagród, wykłady, spotkania autorskie, panele dyskusyjne i warsztaty a oprócz tego możliwość nabycia komiksów na stoiskach takich wydawców jak: Egmont, Nowa Era, Centrala Mądre Komiksy, Unzipped Fly Publishing, Prószyński i Sp-ka oraz Zin Zin Press.
Więcej szczegółów i program znajdziecie na stronie: http://ipn.gov.pl/aktualnosci/2013/centrala/iii-festiwal-komiksu-historycznego-warszawa,-7-czerwca-2013
Jak widać na początek czerwca IPN przygotował sporo atrakcji. Nadchodzące wydarzenia zapowiadają się niezwykle interesująco i z pewnością skuszą niejednego miłośnika historii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz