niedziela, 9 czerwca 2013

Zapowiedzi imprezowe - Big Book Festival - 22-23 czerwca 2013

Witajcie,
dziś mam dla Was zapowiedź niezwykłej imprezy jaka odbędzie się w Warszawie 22 i 23 czerwca 2013 roku czyli Big Book Festival (z podtytułem "Papier nie umiera nigdy") międzynarodowe wydarzenie literackie jakie w przestrzeni stolicy nie miało jeszcze miejsca. Festiwal zaoferuje nam ogrom imprez i wydarzeń związanych z literaturą i kulturą rozsianych po całym mieście odbywających się zarówno w przestrzeni zamkniętej jak i plenerach. Co czeka Nas w ramach festiwalu? Będą to warsztaty, wystawy, spotkania z pisarzami, maratony czytelnicze, prelekcje, pokazy, dyskusje czy zabawy dla dzieci a to cały czas nie wszystko. W wielu kawiarniach warszawskich czekają specjalne promocje, oferty i spotkania łączące się z programem festiwalu.
Jak widzicie dla każdego miłośnika literatury szykuje się prawdziwe weekendowe święto.
Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie: http://www.bigbookfestival.pl/
Mam nadzieję, że w ten czerwcowy weekend pogoda dopisze i będzie zapraszać by wędrować po Warszawie i uczestniczyć w festiwalowych wydarzeniach, na które już dziś Was zapraszam.

2 komentarze:

  1. Kolejny raz żałuję, że mieszkam daleko od Warszawy...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Fakt ostatnio w Warszawie obywa się całkiem sporo imprez związanych z książkami a nie będących tylko "najprostszymi" spotkaniami autorskimi. Mam nadzieję, że ten trend będzie rósł i rozszerzał się także na inne miejsca w naszym kraju.

      Usuń