czwartek, 27 czerwca 2013

Kącik Prasowy - Wprost 26/2013

y
Witajcie,
dziś w kąciku zajmiemy się najnowszym numerem tygodnika "Wprost". Sięgnąłem po niego zainteresowany (jak co roku) listą 100 najbogatszych Polaków publikowana właśnie w tym tytule.
Lista jak zwykle jest ciekawa ale to nie jedyny interesujący artykuł w tego tygodniowym "Wproście".
Warto zwrócic uwagę na artykuł dotyczacy obniżenia poziomu bezpieczeństwa na lotnisku Chopina w Warszawie wynikającym z zatrudnienia firmy ochronaniarskiej na miejsce Służby Ochrony Lotniska przy kontroli pasażerów. Ponadto uwagę zwraca wywiad z Agnieszką Romaszewską-Guzy córką znanych opozycjonistów antykomunistycznych (swoją drogą przy w sumie niezłym poziomie wywiadu i ciekawych faktach przedstawianych przez jego bohaterkę rozbawił mnie nieco fragment dotyczący obrony przez jej ojca "pseudokibiców", który to wskazuje na brak jakiegokolwiek rozeznania w temtyce "kibicowskiej" jak i  pozytywnego sposobu postrzegania "kiboli" przez bohaterkę wywiadu). Z innych ciekawych tekstów warto "pochylić się" nad: tekstem poświęconym zdradom małżeńskim wśród Polaków, historią firmy FoodCare, artykułem o żonie znanego gangstera "Słowika" i jej działalności po aresztowaniu męża czy tekstami o ADHD czy innowacjach w polskiej nauce i przemyśle. Do tego felietony i spora ilość innych artykułów.
Polecam ten numer "Wprost" gdyż jak widzicie znaleźć w nim można naprawdę sporo interesujacych artykułów z różnych dziedzin. Stoją one na całkiem niezłym poziomie i czyta się je ze sporym zainteresowaniem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz