poniedziałek, 3 czerwca 2013

Kącik Prasowy - Sukces nr 6/2013

Witajcie,
dziś chciałem opowiedzieć Wam o najnowszym numerze miesięcznika "Sukces", w którym znajdziecie m.in. artykuł poświęcony wiceprezes Facebooka Sheryl Sandberg jednej z najbardziej wpływowych kobiet świata, przewodnik po interesujących galeriach sztuki w kraju i nie tylko, paradoksy jakie znaleźć możemy w wielu kodeksach prawnych na świecie, artykuł o pomysłach na współistnienie różnych form działalności kulturalno-usługowej w obrębie jednego miejsca, opowieść o tym, że na bańkach mydlanych można stworzyć biznes, historię firm-konkurentów Adidasa i Pumy, historię podupadających dworów i pałacy, którym pasja i determinacja ludzka dały drugie biznesowe "życie", artykuł poświęcony dzieciom geniuszom czy firmom detektywistycznym prowadzonym przez kobiety. Oprócz tego sporo interesujących felietonów, tekstów poświęconych trendom, stylowi i kulturze.
Jak widzicie numer prezentuje się całkiem interesująco. Co może w nim przeszkadzać? Nieco "hipsterski" sznyt niektórych artykułów (szczególnie poświęconym sztuce) i sztuczne zadęcie gdy autorzy bądź osoby przez nich opisane w tych artykułach próbują nieudolnie nawiązywać bądź udowadniać swą przynależność do "bohemy".
Poza tym jednak miesięcznik czyta się sprawnie i nie powoduje on znudzenia czy zniechęcenia a zróżnicowane tematy podnoszone na łamach pisma pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie.
Polecam Wam zatem lekturę najnowszego "Sukcesu".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz