wtorek, 15 stycznia 2013

Zmiany, zmiany

Witajcie,
dziś krótko o zmianach na blogu. Na pewno zauważyliście, że na górnej belce pojawiły się cztery zakładki. Jedna z nich przenosi do strony głównej, na której pojawiają się nowe wpisy. Trzy pozostałe kierują do konkretnych podstron, na których znajdziecie:
- w zakładce Książki  - ułożone gatunkami literackimi (a w ich obrębie alfabetycznie autorami) wszystkie recenzje książek jakie pojawiły się na blogu. Po "kliknięciu" na daną pozycję zostaniecie przeniesieni do recenzji tej pozycji.
- w zakładce Komiksy - analogicznie do w/w zakładki Książki interaktywny spis recenzji komiksów.
- w zakładce Inne - spis recenzji lub opisów nie pasujących do powyżej wymienionych zakładek. Póki co znajdziecie tam działy: Filmy,  Publicystyka, Testy sprzętowe, Wydarzenia, imprezy, spotkania choć przypuszczam, że ta zakładka z czasem się "rozrośnie" o kolejne działy.
Mam nadzieję, że wprowadzenie zakładek i tych całościowych spisów recenzowanych pozycji, czy innych opisów poprawią jakość poruszania się na blogu i ułatwi wyszukiwanie interesujących Was materiałów.
Spisy będą uzupełniane na bieżąco tak by odpowiadały realnej zawartości bloga.
Zatem życzę miłej lektury i zapraszam do odwiedzania Księgola.

4 komentarze:

 1. Co tu dużo gadać, jest tego trochę. Nowemu odwiedzającemu łatwiej będzie znaleźć to czego szuka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobry pomysł z tym zróżnicowaniem na gatunki literackie, łatwiej znaleźć coś odpowiadającego naszym preferencjom. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki piękne za dobre słowo. Mam nadzieję, że zmiany polepszą funkcjonalność i przejrzystość bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. to duże ułatwienie w szukaniu odpowiednich recenzji. Fajny pomysł.

  OdpowiedzUsuń