poniedziałek, 9 czerwca 2014

Premiera - Samotny Krzyżowiec. Miecz Salomona.

Witajcie,
z okazji oficjalnej premiery książki Marka Orłowskiego "Samotny Krzyżowiec. Miecz Salomona."(zapowiadałem ją Wam już jakiś czas temu), która właśnie dziś pojawi się na księgarskich półkach mam dla Was dwa fragmenty tej powieści do pobrania i czytania. A już niedługo znajdziecie u mnie recenzję tej zacnie zapowiadajacej się książki.
Poniżej znajdziecie notkę informacyjną wydawcy dotyczącą tego tytułu oraz linki prowadzące do obu fragmentów. Sądząc po tym co udostępnił wydawca zapowiada się interesująca pozycja więc zachęcam do lektury fragmentów.


"Rok Pański 1187, Ziemia Święta. Wojska krzyżowców ponoszą miażdżącą klęskę na wzgórzach Hittinu. Zwycięski sułtan Saladyn zdobywa większość ziem Królestwa Jerozolimskiego. Wielki mistrz templariuszy wysyła z sekretną misją poselstwo do Starca z Gór, wodza owianej złą sławą sekty asasynów. Wraz z braćmi zakonnymi podąża Roland de Montferrat, zwany Czarnym Rycerzem. Co chce osiągnąć mistrz templariuszy, układając się ze skrytobójcami Starca z Gór? Dlaczego los pcha Rolanda do siedziby asasynów, gdzie ukryto wykuty przed wiekami niezwykły miecz, przeklęty przez demona? Krzyżowcy i Saraceni, zbroczone krwią pola bitew, mroczne tajemnice starożytnej Jerozolimy, zaginione skarby króla Salomona, starotestamentowa magia – oto świat rycerza z Montferratu. Aby w nim przeżyć, samotny krzyżowiec musi stawić czoło nie tylko wrogim mieczom, ale też siłom nadprzyrodzonym.Czy czarna zbroja ochroni rycerza przed ścigającymi go cieniami przeszłości?" 

Link do pierwszego fragmentu: http://przeklej.org/file/2jmCGI/Fragment.docx
Link do drugiego fragmentu: http://przeklej.org/file/qeOEUC/Fragment.2.docx

2 komentarze:

  1. Po lekturze udostępnionych farmentów książki mój apetyt na tę pozycję jeszcze się powiększył.
    Z prawdziwą przyjemnością sięgnę po ten tytuł.

    OdpowiedzUsuń
  2. Po lekturze udostępnionych fragmentów książki mój apetyt na tę pozycję jeszcze się powiększył.
    Z prawdziwą przyjemnością sięgnę po ten tytuł.

    OdpowiedzUsuń