niedziela, 15 czerwca 2014

Legenda Powraca - Magia i Miecz znowu na rynku - "Czy jesteśmy skazani na cudze opowieści?"#4

Witajcie,
 w najnowszym i nietypowym odcinku cyklu "Czy jesteśmy skazani na cudze opowieści" czyli cyklu skierowanego do wszystkich miłośników kreatywnego tworzenia opowieści i ich przeżywania podczas gry w gry rpg. Tym razem jednak nie przedstawię Wam żadnej gry a poinformuję, że... Legenda Powraca.
Kultowe czasopismo "Magia i Miecz" pierwsze i najdłużej ukazujące się (1993-2002) w Polsce pismo o tematyce gier fabularnych powraca na rynek dzięki skutecznej akcji finansowania społecznościowego na portalu wspieram.to. Z założonych przez organizatorów kwoty 25 000 zł udało się zebrać kwotę już prawie 50 000 zł. Udało się zapewnić pełny wydawniczy cykl roczny (czasopismo będzie wydawane jako kwartalnik). Osiągnięcie progu 50 000 zł oznaczać będzie, że nowy "MiM" będzie miał zagwarantowany byt rynkowy na dwa lata. Zbiórka jeszcze się nie zakończyła więc każdy miłośnik gier rpg może dołożyć swoje "trzy grosze" do powrotu tego kultowego czasopisma. Zachęcam Was do wsparcia tego projektu.
"Magia..." była dla wielu (w tym i dla mnie) tytułem, który wprowadzał w fascynujący świat gier fabularnych. Ponad to wspierając akcję możecie otrzymać bardzo fajne bonusy przewidziane przez organizatorów za wsparcie.
Przywróćmy tą moc razem.
Wesprzeć możecie tu
Więcej informacji o zbiórce, akcji, zawartości pierwszego numeru itd znajdziecie na profilu facebook czasopisma tu i stronie akcji w dziale aktualizacji tu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz