niedziela, 16 lutego 2014

Zapowiedzi - w marcu jak w garncu

Witajcie,
dziś mam dla Was porcję zapowiedzi na marzec i jak w przysłowiu marzec przyniesie nam sporo mocno zróżnicowanych tytułów.
Już 3 marca będziemy mogli spotkać ponownie kochaną przez miliony niepowtarzalną i niezrównaną Bridget Jones w najnowszej książce Helen Fiedling "Bridget Jones: Szalejąc za facetem". Zapowiada się kobieco, wzruszająco i zabawnie.

4 marca przyniesie nam premierę młodzieżowego bestselleru zza Oceanu w postaci książki J. Lynn "Zaczekaj na mnie". Mimo, że nie jestem miłośnikiem młodzieżowych historii miłosnych temu tytułowi przyglądam się ze sporym zaciekawieniem.

5 marca premierę będzie miała najnowsza książka chyba najlepszej żyjącej polskiej autorki literatury dla dzieci Doroty Gellner. Znając kunszt autorki myślę, że "Złote koniki" dostarczą sporo rozrywki tak dzieciom jak i ich rodzicom.

Także 5 marca na półki księgarń trafi diametralnie różna od "Złotych koników" frapująca erotyczna historia z podróżami w czasie w tle. "Zniewolona" Megan Hart zapowiada się na nietypową i przyciągającą uwagę powieść erotyczną

12 marca ukaże się biografia Erica Jana Hanussena kontrowersyjnego żydowskiego iluzjonisty znanego jako "prorok Hitlera". Przewidział on m.in. dojście Hitlera do władzy i pożar Reichstagu. Tajemnicę jego życia pogłębiła jeszcze tajemnicza śmierć (został zamordowany w niewyjaśnionych okolicznościach). Szarlatan czy jasnowidz? Ciekawe czy książka ta da odpowiedź na to pytanie.18 marca będziemy mogli poznać świat kobiet polskiej mafii. Tajemnice żon, matek i kochanek najbardziej poszukiwanych polskich gangsterów ujawnia Jarosław "Masa" Sokołowski polski świadek koronny numer jeden. "Masa. O kobietach polskiej mafii" zapowiada się wyjątkowo interesująco i "soczyście".
Jak widzicie marzec zapowiada się pod względem czytelniczym interesująco i niezwykle zróżnicowanie co tylko cieszy gdyż daje to szansę na to, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja czekam szczególnie na "Masa. O kobietach polskiej mafii" i "Zniewoloną". A jakie są wasze typy?

5 komentarzy:

 1. Mój typ jest jeden, spośród wymienionych - bo ja na kilka antologii czekam horroru, kilka powieści kryminalnych też, więc marzec i mnie wydaje się interesujący. Ale spośród Twoich typów czekam na.... Bridget! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że Bridget i tym razem da radę :)

   Usuń
 2. Ja też będę oczekiwać na "Bridget Jones: Szalejąc za facetem". Będzie to chyba fajna rozrywka

  OdpowiedzUsuń
 3. Według mnie zdecydowany TOP1 to Bridget.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszyscy zatem czekają na Bridget ;)

  OdpowiedzUsuń