wtorek, 14 maja 2013

Konkurs - Amerykańscy marzyciele. Jak lewica zmieniła Amerykę"

Witajcie,
już w czwartek rozpoczynają się czterodniowe Warszawskie Targi Książki. W Targach weźmie udział rekordowa ilość wystawców a imprez towarzyszących będzie bardzo dużo. Każdy kto przybędzie na Targi znajdzie coś dla siebie.
W czwartek i piątek możecie spodziewać się na moim blogu oraz profilu na Facebooku krótkich notek i "relacji na żywo" z Targów i imprez towarzyszących oraz obszerniejszych "relacji wieczornych".
A już dziś mam dla was "przedtargowy" konkurs.
Aby wziąć w nim udział należy "polubić" profil Księgola na Facebooku ( https://www.facebook.com/pages/Ksi%C4%99gol/422014541194073 ) oraz wysłać na adres: ksiegol@outlook.com e-mail zawierający odpowiedź na zadane poniżej dwa pytania, swoje imię i nazwisko oraz adres, na który ma zostać wysłana nagroda o ile znajdziecie się na liście zwycięzców. W temacie wpiszcie "Konkurs Księgol".

Co jest nagrodą?
Jest to książka "Amerykańscy marzyciele. Jak lewica zmieniła Amerykę" - Michaela Kazina (jest to mój egzemplarz recenzencki)
Więcej informacji o tej pozycji możecie znaleźć pod adresem:
http://ksiegol.blogspot.com/2013/04/amerykanscy-marzyciele-jak-lewica.html
Osoby, które "zalajkują" mój profil i przyślą e-maile z prawidłową odpowiedzią na pytania i danymi wezmą udział w losowaniu w czasie, którego wyłonię szczęśliwca, który otrzyma egzemplarz wspomnianej książki "Amerykańscy marzyciele".

Jakie zatem są pytania?
Pytania są proste:
Jaka była data pierwszego posta na moim blogu (ksiegol.blogspot.com)?
Profesorem jakiej nauki jest autor książki "Amerykańscy marzyciele. Jak lewica zmieniła Amerykę" Michael Kazin?
Podpowiedzi szukajcie na moim blogu.

Na odpowiedzi czekam do 31 maja do godziny 24:00 (odpowiedzi przysłane po tym terminie nie wezmą udziału w losowaniu). Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się w pierwszym tygodniu czerwca więc odwiedzajcie mojego bloga i sprawdzajcie e-maile.

Na koniec Udział w konkursie wiąże się z akceptacją regulaminu, dlatego zapraszam do zapoznania się z nim:


1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie profilu Księgola ( http://www.facebook.com/pages/Ksi%C4%99gol/422014541194073?ref=stream ) na Facebooku i przesłanie e-mailem odpowiedzi na pytania konkursowe w terminie określonym przez blogera. E-mail z odpowiedzią powinien także zawierać dane: imię i nazwisko osoby biorącej udział w konkursie oraz adres(wraz z kodem pocztowym).
2. Spośród osób, które spełnią warunki wymienione w punkcie 1 zostanie wylosowana 1 osoba, która otrzyma nagrodę konkursową.
3. Zwycięzca zostanie poinformowany drogą mailową oraz na blogu zostanie opublikowana lista zwycięzców (imię i pierwsza litera nazwiska finalistów).
4. Przesyłka z nagrodą z konkursu internetowego zostanie wysyłana Pocztą Polską wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, będzie mieć charakter przesyłki poleconej ekonomicznej. W przypadku zwrotu nagrody do blogera przez pocztę, nagroda nie zostanie ponownie wysyłana. Bloger nie odpowiada za zaginięcie przesyłki z winy Poczty Polskiej.
5. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacji konkursu ksiegol.blogspot.com(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883) dane te nie będą udostępniane osobom i podmiotom trzecim.
6. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.
7. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.


Nie pozostaje zatem mi nic innego jak zaprosić Was do udziału w konkursie i życzyć wszystkim powodzenia i szczęścia w losowaniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz