środa, 8 maja 2013

IV Warszawskie Targi Ksiązki 16-19 maja 2013

Witajcie,
wielkimi krokami "zbliża się" czas niezwykle interesującej imprezy jaką są IV Warszawskie Targi Książki.
W tym roku odbędą się one w dniach 16-19 maja na Stadionie Narodowym (po raz pierwszy w tej lokalizacji) i trwać będą przez cztery dni. Zgromadzą one ogromną ilość wystawców ale też wiele imprez towarzyszących takich jak spotkania z autorami, prelekcje dotyczące wykorzystania nowych technologii w czytelnictwie, rozdania nagród branżowych, spotkania i zabawy dla dzieci i młodzieży oraz masa innych ciekawych wydarzeń.
Program imprezy, listę wystawców jak i inne informacje organizacyjne znaleźć możecie pod adresem:
http://www.targi-ksiazki.waw.pl/
Serdecznie Was zapraszam do odwiedzenia targów a dla Tych, którzy nie będą mogli przybyć na tą imprezę będę miał zarówno "relacje na gorąco" czyli krótkie notki/zdjęcia a może i filmiki wrzucane przeze mnie na facebooka oraz bloga (w postaci Targowego Bloku Informacyjnego) jak i relacje dłuższe (ujmujące to czego nie pokażę "na gorąco" i pisane w nieco późniejszym terminie) a także niespodzianki, których formy póki co nie ujawnię.
Zatem zapraszam na Targi oraz do śledzenia zarówno bloga jak i mojego profilu na Facebooku w dniach targowych.
Szykuje się duża impreza i mam nadzieję świetna zabawa w myśl zasady "Czytanie łączy".
Ps. A Wy drodzy czytelnicy wybieracie się na Targi? Napiszcie w komentarzach jakie "części" imprezy interesują Was najbardziej? Ja mam już swoje typy i mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć na większość z nich.

1 komentarz:

  1. Czekam niecierpliwie na relację, ciekawa jestem tych targów :))

    OdpowiedzUsuń