poniedziałek, 4 marca 2013

Premiery z ... zombie w tle - 17 tom komiksu Żywe Trupy, Walking Dead Droga do Woodbury

Witajcie,
mam dziś dla Was informacje o dwóch nadchodzących nowościach, które pojawią się na naszym rynku wydawniczym już jutro i pojutrze.


Jutro tj. 5 marca pojawi się na naszym rynku 17 tom komiksu "Żywe Trupy". Dla fanów komiksu i serialu to prawdziwa gratka gdyż (nie zdradzają i nie spojlerując) poprzedni tom i wydarzenia w nim zawarte sugerowały niezwykle interesujące wydarzenia jakie mogą zajść w nadchodzącym tomie, a które mogą okazać się bardzo ważne dla grupy Ricka i wpłynąć nie tylko na ich przyszłość ale też losy wielu społeczności w opanowanym przez zombie świecie. Nie wiem jak Wy ale ja czekałem na ten tom z niecierpliwością.
Z kolei 6 marca zostanie zaprezentowana kolejna po "Narodzinach Gubernatora" książka osadzona w świecie znanym z serialu "Walking dead" oraz z kart komiksu zatytułowana "Droga do Woodbury" (nazwa tego miejsca sporo zasugeruje miłośnikom komiksu i serialu) autorstwa duetu Kirkman/Bonansinga. Podobnie jak "Narodziny..." ukazywać będzie świat WD z innego punktu widzenia i opowiadać o wydarzeniach innych niż zaprezentowane w komiksie i serialu. Jeśli będzie równie klimatyczna co "Narodziny Gubernatora" (moją recenzję znajdziecie tutaj) to będzie to bardzo interesująca premiera, której podarowanie sobie będzie grzechem. Dla niecierpliwych i ciekawych tego tytułu wydawca udostępnił niewielki fragment, który znajdziecie tutaj: http://wsqn.pl/media/zywe%20trupy%20droga%20do%20woodbury/walking_dead_fragment.pdfJak widzicie najbliższe dwa dni opowieściami o zombie stoją ale, że szykują się nam zacne i klimatyczne opowieści tego typu zatem wydaje się, że powinniśmy się cieszyć i z niecierpliwością wyglądać ich w swoich księgarniach i sklepach komiksowych.

1 komentarz:

  1. A już oceniałem ten wpis(http://ksiegol.blogspot.com/2013/03/zywe-trupy-tom-17-powod-do-strachu.html) a tutaj obszersza recenzja :) Fajnie, że powracasz do wcześniejszych wpisów.

    OdpowiedzUsuń