poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Nietypowa polska historia kryminalna na polakpotrafi.pl

Witajcie,
dziś w cyklu polecanek crowdfundingowych chciałem Wam przedstawić świetnie zapowiadający się projekt stworzenia i wydania literackiej hip-hopowej płyty koncepcyjnej. "Detektyw - Po drugiej stronie srebra" ma być połączeniem audiobooka z płytą hip-hopową opowiadającą kryminalną historię pościgu za nieuchwytnym mordercą. Już to powoduje, że ten nowatorski pomysł wart jest uwagi ale to jeszcze nie wszystko. Projekt ten stworzony jest w celu pomocy Kubie Chmielowcowi raperowi i aktywiście sceny Hip-Hop, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku został sparaliżowany. Zyski ze sprzedaży płyty mają być przeznaczone na pomoc Kubie w powrocie do zdrowia. Charytatywny aspekt tej akcji jeszcze bardziej podnosi jej wagę już nie tylko ze względu na innowacyjny pomysł (pierwsze próbki można wysłuchac na stronie projektu) ale także na jej społeczny wydźwięk.
Więcej informacji o projekcie jak i możliwośc jego wsparcia znajdziecie tutaj
Zachęcam byście spojrzeli na tą niezwykle interesującą i ważną propozycję a w konsekwencji być może wsparli ją finansowo (szczególnie, że bonusy przewidziane dla wspierających są całkiem interesujące i "bogate").

2 komentarze:

 1. Zaiste, dosyć niekonwencjonalny acz ciekawy pomysł.
  Witaj ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam,
   pomysł wygląda "świeżo" i nowatorsko a niesie ze sobą także możliwość pomocy drugiemu człowiekowi w potrzebie. Tym bardziej staje się przez to wart uwagi.

   Usuń