poniedziałek, 27 stycznia 2014

Kącik prasowy - Sukces styczeń 2014

Witajcie,
dziś chciałbym opowiedzieć Wam krótko o styczniowym numerze miesięcznika "Sukces" będącego tytułem "lifestylowym" (nie cierpię tego słowa) i zajmującym się trendami, biznesem, kulturą i stylem życia.
Co zatem znajdziemy w najnowszej odsłonie "Sukcesu"? Kulisy Rajdu Dakar zdradza Jacek Czachor, mecenat i wolontariat w polskim biznesie, ranking biznesowy osób, o których głośno będzie w 2014 roku, artykuł o twórcach zapachów perfum, historię marki Yes, opowieśc o tym jak powstawała firma Villeroy & Boch, całą prawdę o pokoleniu Y, gafy prezesów wielkich firm, wyprawę do Wietnamu z Piotrem Voelkelem, artykuł o polskich twórcach elektronicznej kostki do gry, o "kolaboracji" nauki i biznesu i całkiem sporo innych zróżnicowanych tematycznie artykułów czy felietonów.
Ogólnie numer jest całkiem niezły choć nie wszystkie artykuły okazały się równie interesujące i wciągające.
To oczywiste, że tego typu tytuł nie każdemu przypadnie do gustu. Ma on jednak dużą przewagę nad innymi tytułami z segmentu "lifestyle". Nie traktuje czytelnika jak idioty, który woli oglądać obrazki niż czytać. W "Sukcesie" znajdziemy naprawdę sporo treści i w tym (poza zróżnicowaniem tematycznym) upatruję sporą zaletę tego miesięcznika. Jeśli więc macie ochotę na czasopismo tego typu to "Sukces" będzie całkiem niezłym wyborem.

1 komentarz:

  1. Szczerze mówiąc nie myślałem, że "Sukces" aż tak przyciągnie moją uwagę!
    Karierę Czachora śledziłem od kilku lat i mogą śmiało powiedzieć, że wreszcie się doczekałem porządnej publikacji na jego temat.
    Pozdrawiam ~ Cezary Domjan, czytelnik Sukcesu.

    OdpowiedzUsuń