czwartek, 12 grudnia 2013

Zajdel na Bookrage

Witajcie,
już parokrotnie wspominałem wam o inicjatywie Book Rage czyli pakietowym nabywaniu e-booków za dowolnie zadeklarowaną kwotę. Tym razem w ofercie serwisu znajdują się pozycje jednego z największych (jeśli nie największego) twórców polskiej fantastyki naukowej - Janusza A. Zajdla. Za dowolną kwotę nabyć możemy: "Cylinder Van Troffa" (wyśmienity, gorąco polecam), "Limes inferior", "Wyjście z cienia", "Paradyzję" i "Całą prawdę o planecie Ksi". Jesli zapłacimy powyżej aktualnej średniej (na ten moment około 24 zł) otrzymamy jeszcze zbiór opowiadań Zajdla pt. "Relacja z pierwszej ręki".
Jak widzicie to wyśmienita okazja by za niewielkie pieniądze zaopatrzyć się w dzieła klasyka polskiej fantastyki naukowej.
Więcej informacji jak i możliwość zakupu e-booków na stronie: http://bookrage.org/

2 komentarze:

 1. @Księgol'u cieszy mnie to, że starasz się rozpowszechniać technologię jaką dają nam e-booki lecz czy czasem nie warto skupić się na tradycyjnej formie książek? Proszę o głęboką refleksje na ten temat gdyż jest nad czym!
  Pozdrawiam gorąco! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy moim ogromnym szacunku do wersji papierowych jak "niepodległości" będę bronił e-booków. To niewątpliwie przyszłość rynku wydawniczego (pokazuje to przykład USA i Europy Zachodniej). Ta forma wydawnicza to przyszłość, którą już dziś przybliżają w naszym kraju np. takie zacne promocje. Pozdrawiam

   Usuń