wtorek, 31 grudnia 2013

Szybki konkurs Księgolowo-Sylwestrowy

Witajcie,
dziś mam do oddania w dobre ręce kod od AUDIOTEKA POLAND Sp. z o.o. właściciela portalu audioteka.pl na plik zawierający kompletny pierwszy sezon (14 odcinków) pierwszego na świecie audioserialu. Został on napisany przez Cezarego Harasimowicza specjalnie dla audioteka.pl
Fabuła opowieści to połączenie sensacji, powieści szpiegowskiej, political- i science-fiction. Do tego dodajcie postać kobiecą jako bohaterkę i robi się naprawdę interesująco.
Wydanie audio poprzedza wydanie papierowe i ekranizację więc macie okazję poznać tę historię jako jedni z pierwszych.
Więcej o tym unikatowym wydawnictwie znajdziecie pod tym adresem:
 http://audioteka.pl/swietychaos
Jako, że kod (który zeruje cenę tego wydania) jest do wykorzystania tylko do końca tego roku konkurs będzie z gatunku tych błyskawicznych.
Trwać będzie tylko dziś (tj. 31 grudnia br.) do godziny 16:00. A jeszcze przed wieczorem Sylwestrowym  jedna szczęśliwa osoba otrzyma e-mailem kod wraz z instrukcją jak z niego skorzystać.
Co należy zrobić? W wiadomości e-mail skierowanej na adres ksiegol@outlook.com (w temacie "konkurs błyskawiczny") napiszcie jaką książkę chcielibyście usłyszeć jako audiobooka? I kogo wybralibyście by ten tytuł przeczytał? (aktora, piosenkarza itd.)
Poza odpowiedzią na powyższe pytanie podajcie w treści także swoje imię i nazwisko.
Jak widzicie konkurs nie jest przesadnie trudny a myślę, że każdy ma wymarzony tytuł, który chciałby usłyszeć w wersji audio.
Zachęcam wszystkich do udziału w konkursie. Przypominam, że trwa on tylko do dziś do godziny 16:00 więc warto się pośpieszyć.
Życzę wszystkim szczęścia.

I na koniec regulamin:

 Udział w konkursie wiąże się z akceptacją regulaminu, dlatego zapraszam do zapoznania się z nim:

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie e-mailem odpowiedzi na pytanie konkursowe w terminie określonym przez blogera. E-mail z odpowiedzią powinien także zawierać dane: imię i nazwisko osoby biorącej udział w konkursie.
2. Jeden uczestnik może nadesłać tylko jedną wiadomość e-mail z odpowiedzią. Jeśli jeden uczestnik nadeśle więcej odpowiedzi tylko pierwsza wiadomość weźmie udział w konkursie.
3. Spośród osób, które spełnią warunki wymienione w punkcie 1 zostanie wylosowana 1 osoba, która otrzyma nagrodę konkursową.
4. Zwycięzca zostanie poinformowany drogą mailową oraz na blogu zostanie opublikowana lista zwycięzców (imię i pierwsza litera nazwiska finalisty).
5. Nagroda zostanie przesłania drogą e-mailową na adres e-mail, z którego zostanie wysłana zwycięska odpowiedź.
6. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacji konkursu ksiegol.blogspot.com(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883) dane te nie będą udostępniane osobom i podmiotom trzecim.
7. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.
8. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.


Dziękuję AUDIOTEKA POLAND Sp. z o.o. właścicielowi portalu audioteka.pl. za przekazanie nagrody w niniejszym konkursie.

1 komentarz: