czwartek, 18 lipca 2013

Kącik Prasowy - Wprost 29/2013

Witajcie,
dziś chciałbym przedstawić Wam najnowszy numer tygodnika "Wprost".
 Znajdziemy w nim m.in. artykuły dotyczace:  nacisków ministra Nowaka na media w sprawie "afery zegarkowej", zdjęć Agnieszki Radwańskiej, które wywołały medialną burzę i wzrost ciśnienia u niektórych prawicowych dziennikarzy, sprawy konfliktu biskupa Hosera z księdzem Lemańskim, problemów wewnętrznych Ruchu Palikota, dziwnych i oryginalnych imion nadawanych dzieciom w Polsce, rodzącej się mody na rustykalizm, niszczejącej infrastuktury w USA kraju, który przez dziesięciolecia pokazywał światu jak należy budować z rozmachem, cudownych uzdrowieniach, alawitach w ograniętej wojną Syrii, nowym burmistrzu Rzymu i jego planach, neo-lichwie panującej w Polsce, drożyźnie w polskich muzeach, modzie na dansingi czy historii przejęcia firmy Heinz przez Warrena Buffeta i jego planach dla tej historycznej firmy spożywczej czy wywiad z profesorem Romualdem Dębskim ginekologiem i położnikiem wykonującym legalne aborcje.
Jak widzicie tematyka artykułów jest zróżnicowana ale w zasadzie każdy z nich jest równie interesujący.
O ile nie bardzo lubię czytywać tygodniki o tyle ostatnio "Wprost" tematyką swych artykułów i metodą przekazu mocno mnie zainteresował i spowodował, że będę bacznie śledził rozwój tego tytułu. Mam nadzieję, że poziom artykułów utrzyma się i "Wprost" jawić się będzie jako nowa jakość na rynku tygodników opinii.
Tymczasem ostatni numer "Wprost" to interesująca lektura, której warto poświęcić trochę swego czasu (a do tego wewnątrz numeru niespodzianka dla miłośników audiobooków). Polecam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz