wtorek, 27 sierpnia 2013

Zapowiedzi imprezowe - Polcon 2013 po raz drugi

Witajcie,
oto kolejna porcja wieści dotyczących zbliżajacego się konwentu Polcon 2013, który odbedzie się 29 sierpnia - 1 września 2013 w Warszawie.
Impreza nie ma niestety szczęścia do gości zagranicznych. Ze względu na problemy zdrowotne i sprawy rodzinne swój przyjazd odwołali: Ian MacLeod, Lucius Shepard oraz Vincent Baker. Troszkę szkoda bo szansa spotkania z tymi twórcami była nie lada atrakcją.
Tym niemniej i tak warto pojawic się na Polconie. Będzie okazja spotkać prof. dr. hab. Edmunda Wnuka-Lipińskiego, Marka Baranieckiego - autora zbioru "Głowa Kasandry", Laviego Tidhara, Johna Clutea, Macieja Wojtyszko, Bogusława Gwozdeckiego i wielu innych by wymienić tylko takie nazwiska jak: Ćwiek, Jadowska, Kańtoch, Kołodziejczak, Komuda, Kosik, Kozak, Mortka, Parowski, Wegner czy Zimniak.
Jak widzicie mimo pewnej absencji gości z zagranicy dla pozostałych wymienonych z pewnością warto pojawić się na imprezie.
Poza spotkaniami i blokami tematycznymi, o których pisałem podczas pierwszej zapowiedzi Polconu przewidziano konkurs Cosplay, premiery i przedpremiery gier takich jak "Apocalypse World" w wersji polskiej czy "Bohaterowie Wyklęci"oraz inne atrakcje.
Zapowiada się naprawdę ciekawa impreza i nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do uczestnictwa w niej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz