środa, 14 sierpnia 2013

Kącik Prasowy - Android Magazine i iMagazine

Witajcie,
dziś mam kilka informacji dla miłośników technologii a w szczególnosci urządzeń z Androidem i produktów firmy Apple. To przede wszystkim do nich  adresowane są dwa miesięczniki, o których chciałbym Wam dziś trochę opowiedzieć.
"Android M" i "iM" to darmowe tytuły wydawane w formie elektronicznej. Nie czyni ich to jednak mniej profesjonalnymi niż płatne tytuły papierowe. W czasopismach tych znajdziemy wieści ze świata urządzeń z Androidem i iOS, testy i recenzje sprzetu, prezentacje ciekawych i przydatnych aplikacji, felietony ogólnotechnologiczne czy relacje z imprez branżowych poświęconych nowościom w branży technologicznej ale także teksty poświęcone muzyce, e-bookom czy filmom (IMagazine).
Od strony graficznej oba tytuły prezentują się bardzo dobrze. Są przejrzyste i cieszą oko.
Teksty są konkretne i interesujące. Nie ma w nich niepotrzebnego "lania wody" czy zbędnych popisów "literackich" autorów.
Tak jak wspomniałem tytuły te sa darmowe a można je ściągnąć po zapisaniu się do newslettera na stronach internetowych tych tytułów: http://androidmagazine.pl/2013/06/13/android-magazine-062013-samsung-galaxy-s-4-godny-nastepca-trojki/    http://imagazine.pl/kategoria/magazyn/
Można je także pobrać za darmo za pomocą aplikacji na urzadzenia przenośne (smartfony, tablety) lub czytać na ekranie komputera dzięki aplikacjom udostępnianym przez e-kiosk: http://www.e-kiosk.pl/ oraz e-gazety: http://www.egazety.pl/index.html
Nie pozostaje mi zatem nic wiecej jak zarekomendowac Wam te tytuły i mieć nadzieję, ze w niedługim czasie powstaną kolejne bezpłatne  czasopisma posięcone  róznym tematom, które będa stały na tak wysokim poziomie merytorycznym jak i graficznym czy edytorskim jak zaprezentowane dziś "Android Magazine" i "iMagazine"

3 komentarze:

 1. Dzięki za podrzucenie tych dwóch magazynów. Przejrzałem obydwa, i naprawdę jest co poczytać. A najlepsze jest to że tworzą je ludzie z pasją. To widać, słychać i czuć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co. Cieszę się gdy mogę zareklamować coś co pisane jest z pasją i zaangażowaniem, stoi na wysokim poziomie wydawniczym. A dodatkową zaletą tych tytułów jest cena a właściwie jej brak :)

   Usuń
 2. I do tego można tam wyczytać wiele nowych sztuczek. Mimo, że mam androida 2.3.3 to nie wiedziałem, że pod komendą *#0*# jest jakieś menu z wibracjami(mmrr dla mojej dziewczyny) czy innymi bajerami .

  OdpowiedzUsuń