środa, 19 września 2012

Kacik prasowy - Forum nr 38

Witajcie,
dziś w ramach kącika prasowego chciałbym zachęcić was do lektury aktualnego numeru tygodnika "Forum". Tytuł ten to tygodniowy zbiór interesujących artykułów z prasy zagranicznej.
Warto po niego sięgnąć ze względu na to, że wielu tematów podejmowanych w prasie zagranicznej nie uświadczy się w polskich mediach.
Podobnie punkt widzenia autorów bywa nieco inny niż tych, którzy publikują w prasie polskiej. Powoduje to, że po lekturze tego tygodnika można poznać sporą liczbę wcześniej nieznanych tematów. Na wiele spraw można spojrzeć z nowej lub innej perspektywy lub poznać inne na nie spojrzenie.
W najnowszym numerze znajdziemy m.in. artykuły: dotyczące scenariuszy gospodarczych dla Europy w przypadku "wyjścia" Grecji ze sterfy euro, firmie Huawei, historyczny artykuł o bitwie pod Stalingradem , reportaż z pokładu wojskowej łodzi podwodnej czy artykuł o nowej rewolucji seksualnej wśród kobiet. Artykuły pochodzą z róznych czasopism niemieckich, brytyjskich czy rosyjskich.
Warto sięgnąć po ten tytuł prasowy. Zróżnicowanie tematyczne oraz  pogladowe tworzą  mieszankę dla każdego kto choc trochę ciekawy jest otaczającego nas świata.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz