środa, 25 listopada 2015

Targi Książki Historycznej 26-29 listopada 2015 Warszawa

Witajcie,
już jutro w Warszawie rozpoczyna się impreza obok, której żaden miłośnik historii nie może przejść obojętnie. Chodzi oczywiście o Targi Książki Historycznej w Warszawie, które rozpoczną się 26 listopada (czwartek) i potrwają do 29 listopada (niedziela). Impreza odbywać się będzie w Arkadach Kubickiego w godzinach 10-18. 
A co będzie na nas tam czekać? Oczywiście ogromny wybór książek o tematyce historycznej z oferty bardzo wielu wydawnictw zajmujących się tą tematyką, spotkania z autorami, dyskusje i prelekcje, lekcje muzealne dla młodzieży, spacery historyczne, pokazy grup rekonstrukcji historycznej oraz wymiana książek. Jak widzicie jest tego niemało a spis wszystkich wydawców i atrakcji znajdziecie na stronie Targów: http://www.historiaikultura.pl/pl/edycja-biezaca/
Oczywiście zamierzam pojawić się na Targach a potem podzielić się z Wami krótką relacją z tego wydarzenia ale to nie wszystko.
Z okazji nadchodzących Targów przygotowuję coś specjalnego. Bądźcie czujni bo jeśli interesujecie się historią i lubicie czytać książki nie będziecie rozczarowani :)
A na razie nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was na tą rozpoczynającą się już jutro imprezę. 
Pomyślnych (książkowych) łowów :D

1 komentarz: